Natáčení pořadu Chcete mě?

Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Zdeněk Srstka

 

Klikněte pro větší obrázek

Chcete se seznámit s nejkrásnější australskou kelpií na světě? My jsme chtěli, a tak jsme se s kamerou za vítězkou soutěže vypravili. Australská kelpie Breezy nás potěšila nejen krásným vzhledem, ale i tím, že žije ve středočeském kraji, a tak jsme se nemuseli trmácet až k protinožcům.

V hlavní reportáži si představíme toto zajímavé psí plemeno, které u nás není Klikněte pro větší obrázekzatím moc rozšířené. Kelpie patří do skupiny ovčáckých, pasteveckých a honáckých psů. Je to aktivní pes, který je velmi rychlý a fyzicky zdatný. Vyznačuje se inteligencí, ostražitostí a velkou chutí učit se nové věci. Kelpie patří k plemenům, která jsou poslušná, neobyčejně věrná a oddaná. Příslušníci tohoto plemene jsou neúnavní pracanti a mají přirozený instinkt pro práci s ovcemi (jak v otevřené krajině, tak v ohradách).

Klikněte pro větší obrázekZ výše uvedených údajů je jasné, že kelpie nepatří k lidem, kterým aktivní život nic moc neříká. V naší reportáži vás seznámíme nejen s Breezy, ale i s ostatními pejsky, kteří žijí ve společné domácnosti. A samozřejmě i s jejich paničkou, která se svým zvířecím kamarádům věnuje s velkou láskou a také s velkým nasazením.

(ZDROJ:www.ceskatelevize.cz)

:: :: :: ::

Vysílaný pořad

 :: :: :: ::